Webové stránky
kvalitně a na míru

Navrhneme Vám a vytvoříme špičkové webové stránky

Webové stránky jsou dnes nedílnou součástí každé firmy, osobnosti nebo obchodu. Díky webovým stránkám máte možnost najít nové klienty, zvýšit povědomí o své vlastní značce a zefektivnit tak své dosavadní podnikání.

Od nás můžete očekávat kvalitní web včetně kreativního webdesignu přitom, ale nezapomínáme na přehlednost a jednoduchost tak, aby se Vaši návštěvníci na webu orientovali a našli to co právě hledají. Navrhujeme a vytváříme webové stránky, které zaujmou Vaše potenciální zákazníky a jsou připraveny na online marketing.

Krok za krokem

Podívejte se jakým způsobem probíhá realizace webových stránek s námi.

Návrh

Nejprve s Vámi budeme konzultovat Vaše představy na osobní schůzce nebo přes Skype. Společně vybereme redakční systém, který Vám bude nejvíce vyhovovat, navrhneme rozvržení a strukturu webu, barvy designu a poté se pustíme do realizace.

Startujeme

Zakoupíme vám doménu, vyhradíme prostor na serveru a nainstalujeme vybraný redakční systém.

Webdesign

Vytvoříme Vám originální webdesign šitý na míru od naších grafiků.

Kódování

Nakódujeme vytvořený webdesign na redakční systém.

Funkce webu

Naprogramujeme do systému požadované prvky a funkce webu.

Ukázka

Web dopracujeme podle naších představ a úvodních návrhu, poté Vám ho ukážeme a zeptáme se Vás na připomínky.

Dopracování

Doděláme Vaše připomínky a pomůžeme Vám s doplněním obsahu.

Odezvdání

Web Vám předáme a do detailu Vás provedeme redakčním systémem.


Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217