Správa obsahu na vašem webu

Dozvíte se o základních pravidlech pro správu webových stránek.

Denně narážím na stovky webů, které se snaží zaujmout své návštěvníky moderní grafikou a jednoduchou strukturou webu. Pokud se ovšem návštěvník prokliká dál, tak nenajde to co hledá a obsahová část webu je nulová. V takovém případě už návštěvník na web nikdy nepříjde a bude hledat dál u Vaší konkurence.
Lidé je potřeba zaujmout nejen grafikou a strukturou webu, ale i obsahem. Kvalitní správa obsahu webu Vám přinese mnohem více nových, ale i stávajících návštěvníků, kteří se budou rádi vracet.

Několik tipů a rad k úspěšné správě obsahu:

– Pravidelně web aktualizujte a hledejte pro své uživatele nové informace.
– Piště bez chyb.
– Dělejte korektury textů.
– Nebojte se uživatele pobavit.
– Připojujte ke svým článkům obrázky.
– Zapojte do svých textů klíčová slova.
– Sledujte konkurenci, učte se a poznávejte.
Při přemýšlení nad tímto článkem mě napadlo, že s webovou stránkou je to stejné jako se ženou. Pokud má být pro Vás neustále přitažlivá, musí se také neustále snažit být zajímavá.

Zanechat komentář


Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217