Reference

Prohlédněte si ukázky našich prací

Ufaustů leták

Naším úkolem bylo vytvořit oboustranný návrh letáků pro tisk. Představa byla taková, že z jedné strany bude mapa a z druhé strany fotky Pensionu a jeho interiéru. Naše grafika splnila očekávání a nakonec se těchto letáků vytisklo 5000ks.

Soukromá rehabilitace

Pro soukromou rehabilitaci v Brně jsme dostali za úkol vytvořit webdesign a následně ho správně nakodovat do jejich redakčního systému. Práce se nám povedla na jedničku a dokonce šel náš celý tým za odměnu na skvělou masáž.

Slevinator

Pro slevový portál Slevinator.cz jsme vytvořili kompletní web včetně systému určenému ke vkládání slevových kuponů a promo akcí. Byl to náročný web, který se nám podařilo realizovat do puntíku přesně. Za práci jsme obdrželi pozitivní hodnocení a především poděkování za příznivou cenu a kvalitní zpracování.

Rocksite

Naším úkolem bylo vytvořit nový web pro magazín Rocksite.cz. Zapojily jsme proto do webdesignu prvky tvrdé hudby a udělali jsme skvělý design společně s jednoduchým a přehledným ovládáním systému.

RD designs

Pro studio RD designs jsme měli vytvořit kompletní grafický návrh i webové zpracování. Web se nám povedl do nejmenšího detailu a za odvedenou práci jsme získali kladný referenční článek.

Prikrylovapreklady.cz

Vytvořili jsme kompletní web pro překladatelku Koraljku Přikrylovou. Web běží na vlastním redakčním systému s úpravou a podporou pluginů ze systému WordPress. Na webu se také nachází šablona, která je přizpůsobená mobilním zařízení a tabletům.

page  1  of  4

Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217