Kontakt

A také všechno o nulových ajťácích

O nás

Jsme menší firma z Brna nabízející komplexní webová řešení. Název ZeroIT vznikl na základě několika naších prvních projektů kdy nám naši první zákazníci řekli, že jejich weby jsou naprosto bez chyby. Máme dlouholeté zkušenosti s internetovým marketingem, které využíváme při tvorbě webů i eshopů. Za ty roky co nabízíme naše služby jsme realizovali více než 100 webových prezentací. Desítkám našich klientů jsme také pomohli zvýšit návštěvnost i počet objednávek pomocí internetového marketingu. Při tvorbě webů a eshopů se soustředíme především na kvalitně odvedenou práci, přehledný systém pro správu i jednoduché webové rozhraní, tak aby se Vaši potenciální zákazníci cítili na webu co nejlépe.

Kontaktujte nás

Rádi Vám odpovíme na všechny Vaše otázky.

 • Zdeněk Řeřucha
  Zdeněk ŘeřuchaCEO

  Několik let se věnuji tvorbě webů a internetovému marketingu. Marketing mne ovšem zaujal více a to z jednoho prostého důvodu.

  Mé webové stránky byly přehledné s elegantním webdesignem, ale i přes to byla jejich návštěvnost nulová. Bez návštěvníku jsem ze svých kvalitně vypracovaných stránek neměl žádný přínos, proto jsem se pustil do svých prvních marketingových pokusů, které jsem prováděl na vlastních webech a mé výsledky měly stoupající tendenci. Marketing mne zaujal natolik, že jsem se rozhodl vstoupit do světa reklam naplno a pomoci i dalším lidem dostat své weby na oči. Nyní každý den sleduji novinky a hledám efektivní řešení, které weby dostanou na přední pozice ve vyhledávačích.

  Webové prezentace a internetový marketing ale nejsou mé jediné aktivity. Už od svých pěti let se věnuji hokeji a dalším sportům.Ve volném čase s oblibou chodím k vodě na ryby.

 • Tomáš Preisach
  Tomáš PreisachObchodní zástupce

  V IT nemám tolik zkušeností jako zbytek týmu, ale velmi rád se zapojuji do řešení problémů s grafikou a přehledností webu. Zároveň se Vám snažím maximálně pomoci a snažím se co nejrychleji reagovat na Vaše zprávy a dotazy. Mimo jiné jsem stejně jako Zdenek hrával hokej a jeden čas jsme společně tvořily jednu obranou dvojici. Nyní se věnuji práci a různým sportovním aktivitám z nichž nejvíce vyniká fotbal. Těším se na nová setkání a navázání spolupráce s námi.

„Naše práce nás baví a naplňuje. Rádi se učíme, poznáváme nové věci a hledáme nové výzvy. Těšíme se na další projekt a doufáme, že se s námi rozhodnete spolupracovat.“

Zdeněk Řeřucha – CEO

KONTAKT

Kde nás najdete?

Minská 160/102,
616 00 Brno

Email

rerucha@zeroit.cz

Telefon

+420 734 816 970

Sociální sítě

soc1 soc2 soc3


Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217