JAK NAJÍT KONTRA PRODUKTIVNÍ ODKAZY?

Je o dost jednodušší je udělat,než-li je odstranit,o co jde? O odkazy, které mohou poškodit váš web!  Nemyslete si ,že odstranit kontra produktivní odkazy, které míří na váš web ve fulltextových vyhledávačích je lehká věc, vyžaduje to spoustu práce.
Na toto téma již byla sepsána v poslední době spousta rad, článků a postupů. Prvním bodem je vždy důležité odstranit vadné zpětné odkazy, které míří na váš web. Z počátku je tedy důležité se zaměřit na odkazy vadné, penalizované nebo jinak podezřelé, vyžaduje to bohužel spoustu práce a úsilí.
Jednou z možností jak zkontrolovat důvěryhodnost zpětných odkazů, je za pomoci nástrojů. Mezi často používané nástroje patří MajesticSEO nebo Ahrefs, které se ovšem pro oddělení vadných odkazů příliš nehodí, jelikož jsou zastaralé. Lepší variantou je tedy pro náš problém zvolit pokročilejší možnosti vyhledávání jako jsou operátory site: a link:.

Co je tedy opravdu důležité u veškerých domén odkazující na náš web?

Operátor side: Je určený k zobrazení indexovaných stránek pro určitou doménu a také subdoménu. Slabí nebo snad žádný počet zaindexovaných stránek, nám může naznačovat vadný web, který se právě snažíme co nejrychleji odstranit.

Operátor link: Tento operátor nám umožňuje zjistit, jaké důležité stránky odkazují na naši doménu. A znovu čím je menší počet zobrazených zpětných odkazů, tím více je důležité se na daný web zaměřit.

 

Zanechat komentář


Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217