Grafika

Děláme svět krásnějším naší grafikou.

VIZITKY

U vizitek navrhujeme grafiku především tak, aby bylo písmo a informace na vizitce dobře čitelné. Zhotovíme vám plně použitelné řešení vizitek, které zaujme vaše potenciální zákazníky a nabídne jim jednoduché uložení kontaktu pomocí QR kódu.

LETÁKY

Grafika u letáků by měla vaše potenciální zákazníky zaujmout a motivovat k zakoupení produktu nebo například návštěvě vaší kamenné prodejny, eshopu či akce, kterou plánujete. U letáků se soustředíme na jasné zdělení důležitých informací a také na to, aby si vás lidé pomocí použité grafiky zapamatovali a získali tak povědomí o vaší značce.

BILLBOARDY

Billboardy už patří do kategorie velkoformátové grafiky s kterou také máme veliké zkušenosti. Jsme schopni realizovat grafiku, která lidi zaujme natolik, že se budou chtít s vašim produktem nebo nabídkou seznámit osobně a lehce si ji zapamatují. Grafiku nejraději volíme ve stejných barvách jako je například vaše logo nebo web a kombinujeme ji s heslovitými a výstižnými informacemi, které si dokáže každý jednoduše zapamatovat a vrýt do paměti.

SAMOLEPKY

Samolepky jsou dokonalým reklamním materiálem, který můžete použít například jako dárek pro své zákazníky. S trochou vynalézavosti a použitím vtipného podtextu, který jsme použily u Zachytame.cz samolepek máte také možnost vybídnout uživatele k akci. Aktuálně jezdí více než 500 aut rybářů se samolepkou na kufru – Sorry spěchám na ryby.

OBLEČENÍ

Realizujeme pro vás také grafiku pro oblečení a to nejen pro trička, ale například také pro čepice, mikiny, kalhoty, ponožky, boty apod.

DALŠÍ PROPAGAČNÍ GRAFIKA

Neexistuje snad odvětví ani produkt pro, který nejsme schopni navrhnout grafiku. Vytvořily jsme grafické podklady pro auta, fasády, stoly, polštáře, klíčenky, puzzle, podložky pod myš, batohy, hrnky a dále. Pokud vás tedy napadne jakýkoliv reklamní produkt pro, který by jste si chtěli nechat vytvořit reklamní grafiku, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.


Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217