Eshopy na Prestashopu

Jakým způsobem probíhá realizace eshopu s námi?

Představení Prestashopu

Na naší první schůzce si dáme skvělou kávu, představíme Vám systém Prestashop a budeme se Vás vyptávat na Vaše eshopové představy, specifické funkce eshopu a jeho grafický vzhled.

Návrh

Poté se pustíme do návrhu eshopu a pošleme Vám wireframe ve kterém uvidíte strukturu a rozestavení jednotlivých modulů a prvků eshopu.

Šablona

Po společné konzultaci a doplnění návrhu se pustíme do realizace šablony.

Kódování

Po vytvoření šablony následuje její nakódování na systém Prestashop.

Eshopové moduly

Šablonu nainstalujeme a následně také nainstalujeme případně doprogramujeme moduly, které umístíme do míst podle úvodního návrhu.

Předání

Předáme Vám přístupy k eshopu a odevzdáme ho do Vaších rukou. Samozřejmostí je, že vám pomůže s orientací v redakčním systému a doplněním Vašich produktů.

Prohlédněte si naše práce

Vytváříme eshopy, které prodávají.


Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217