Definice internetového marketingu

V tomto článku nebudu rozebírat samotné řešení marketingových kroků, ale vysvětlím co znamená reklama na internetu a proč je důležitá.

Internetový marketing dále například online marketing, reklama na internetu, e-marketing zahrnuje veškeré marketingový aktivity, které probíhají prostřednictvím elektronických zařížení jako jsou počítače, tablety, mobilní telefony. Do internetového marketingu ovšem neřadíme reklamu v televizi a rádiu.

Statistika nuda je má však cenné údaje.
Reklama na internetu je bezpochyby jednou z nejdůležitějších částí veškerých marketingových aktivit. Počet brouzdajících uživatelů po internetu jen v Evropě překračuje číslo 519 milionů.
V České republice využívá internet přes 6,5 milionů uživatelů. Proč nevyužít tyto čísla i ve svůj prospěch a zvýšení počtu objednávek nebo zakázek? Každý si může ukrojit svůj kousek z tak obrovského koláče a vybudovat vlastní značku. V dalších článcích se můžete těšit na řešení jednotlivých marketingových aktivit a rozebírání různých reklamních strategií.

Zanechat komentář


Warning: file() [function.file]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt) [function.file]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/s/sypac12/data/www/zeroit.cz/wp-content/themes/ZeroIT/footer.php on line 217